Исландия: визовое оформление

ВІЗА ДЛЯ ПРИВАТНИХ, ДІЛОВИХ, ТУРИСТИЧНИХ ПОЇЗДОК АБО ТРАНЗИТНА ВІЗА

Подавач повинен надати такі документи (у деяких випадках необхідно надати додаткові документи):

1. Заповнена аплікаційна форма на отримання візи та 2 фотокартки паспортного зразка, зроблена протягом останніх трьох місяців.

2. Оригінал та копія квитанції про сплату консульського збору.

3. Паспорт, дійсний щонайменше протягом трьох місяців після повернення в Україну. Переконайтеся, що у паспорті є принаймні одна вільна сторінка з позначкою “ВІЗИ / VISAS”.
3а. Якщо ви маєте декілька паспортів – оригінали (та копії всіх сторінок) мають бути також надані до Посольства.

4. Копія сторінок паспорта з інформацією про місце і дату видачі, дату закінчення терміну дії, попередні візи, сторінки зі штампами та відмітками, дійсний дозвіл на проживання/роботу в Україні/Білорусі (якщо Ви є громадянин іншої країни, та проживаєте в Україні) тощо.

5. Копія всіх сторінок внутрішнього паспорта.

6. Довідка з місця роботи/навчання, яка засвідчує дозвіл на відсутність подавача заяви на період його/її закордонної поїздки, а також де вказано посада, яку ви займаєте, середня заробітна плата,
Для приватних підприємців – копія свідоцтва про реєстрацію та податкова декларація за останні 6 місяців.

7. Документи, які підтверджують стабільне матеріальне становище або доходи подавача заяви: ? довідка з банку або ? довідка від роботодавця або ? довідка про сплату податків.

8. Поліс медичного страхування + Ксерокопія 1 стоінки, дійсний на всій території Шенгенської угоди, протягом усього періоду перебування за кордоном та на суму щонайменше 30 000 євро. Віза може бути надрукована лише при пред’явленні оригіналу поліса

9. Подавачі віком до 18 років повинні надати такі документи:

10. Анкетні данні: Ф.І. батьків, чоловіка або дружини, данні про місце та дату народження чоловіка / дружини, домашня адреса та телефон.

11. Копія свідоцтва про одруження або розлучення.

12. Бронювання авіаквитків

13. Бронювання готелю та ваучер

14. Маршрут подорожі

Будь-яка особа має право подачі заяви на отримання візи. З 1 липня 2004 року консульський збір сплачується за розгляд заяви. У разі відмови у візі вищевказаний збір не повертається. Заява може бути залишена без розгляду або заявнику може бути одразу відмовлено у візі у разі ненадання потрібних документів або надання неповного пакету документів. Надання повного пакету не гарантує отримання візи, але воно необхідне для здійснення оцінки заяви. Рішення приймається на підгрунті документів наданих разом із заявою. Додаткові документи мають бути надані разом із заявою подавачем особисто.

ЗАЯВНИКАМ НАСТІЙЛИВО РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ЗІБРАТИ ВСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ТА ЗРОБИТИ НЕОБХІДНІ КОПІЇ ДО ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДО ПОСОЛЬСТВА. Додаткові документи, надіслані до Посольства без посилання на реєстраційний номер поданої заяви НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ. Посольство може запитати надання квитків перед видачею паспорта з візою. Для деяких заявників може бути запитано показ папорта у Посольстві після візиту.

Почётное консульство республики Исландии в Украине
04119, г. Киев ул.Якира 8
Телефон: (+38 044) 568-59-62, 568-59-63
Факс: (+38 044) 568-59-66
Часы работы понедельник-пятница 10.00-19.00
Почётный консул г-н Мальований Костянтин Петрович

Исландия